Visit our FacebookVisit our Instagram
18 marca, 2023

Wieczór z latynoskimi przebojami w centrum Katowic? W restauracji LaFirinda poznasz smaki gorącej Hiszpanii!

Muzyka hiszpańska i latynoska to rytmy kipiące energią, miłością i namiętnością. Doskonale odzwierciedla ona mentalność mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego, Ameryki Łacińskiej i Południowej. Tapas LaFirinda to jedyna taka knajpa w Katowicach, w której porwiemy Cię do zabawy aż do samego rana! Daj się ponieść zmysłowym nutom salsy, dynamicznego reggaetonu i energetycznej cha-chy. 

Hiszpańskie rytmy umilające wieczór

Zastanawiasz się, gdzie w Katowicach zjeść wyśmienitą kolację i poczuć się jak w słonecznej Hiszpanii? Tapas bar LaFirinda to odpowiedź, której szukasz. Na niesamowity klimat naszego lokalu składa się nie tylko wystrój współtworzony przez studentów ASP, fenomenalne jedzenie przygotowywane pod czujnym okiem naszego szefa kuchni czy oryginalne składniki, które sprowadzamy  wprost z Hiszpanii. To także płynąca z głośników muzyka – przepełniona latynoską kulturą i stylem życia, która napawa pozytywną energią, rozpala zmysły i oczywiście apetyt. Daj się ponieść latynoskim rytmom, które nastroją Cię do działania i sprawią, że przeniesiesz się wprost na ulice upalnej Malagi lub Palmy de Mallorca. Wczuj się w dźwięk instrumentów: niech nogi poniosą Cię do tańca! Gwarantujemy, że nigdzie indziej w Katowicach hiszpańskie jedzenie nie smakuje tak dobrze, jak u nas. Chcesz skosztować naszych tapasów przy akompaniamencie największych przebojów reggaetonu? A co powiesz na muzykę na żywo?

Koncert muzyki latynoskiej – kiedy organizujemy wydarzenie?

Tapas LaFirinda to najlepsza restauracja w Katowicach z muzyką na żywo! Naszą tradycją stały się już koncerty artystów pochodzących z radosnej Hiszpanii, gorącej Ameryki Łacińskiej i energetycznej Ameryki Południowej. Imprezy w egzotycznych rytmach zaczynamy już w czwartki i bawimy się przez cały weekend. Na naszym parkiecie zatańczysz w nutach salsy, cha-chy albo bachaty, nawet jeśli nie uważasz się za dobrego tancerza! O wszystkich organizowanych wydarzeniach informujemy na bieżąco za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sprawdź naszego Facebooka, aby zapisać się na najbliższy event i nie przegapić najlepszej imprezy w mieście. Staramy się, aby każdy weekend był zróżnicowany i oferował coś dla miłośników różnych rytmów. Dlatego też organizujemy koncerty z muzyką na żywo, występy latynoskich wokalistów oraz imprezy z DJ'ami. W katowickiej restauracji LaFirinda stawiamy na świetną zabawę, tradycyjną hiszpańską kuchnię oraz wyśmienite wino i inne trunki.

Restauracja LaFirinda – gdzie nas znaleźć?

Jeśli szukasz restauracji w centrum Katowic z dobrym jedzeniem i niepowtarzalną atmosferą, zapraszamy w nasze skromne progi. Znajdziesz nas przy ulicy Dyrekcyjnej 9, gdzie przygotowujemy wyborne dania kuchni hiszpańskiej. Serwujemy również oryginalne wino, piwo, brandy i inne trunki. W okresie letnim czeka na Ciebie także klimatyczny ogródek, w którym rozbrzmiewają gorące rytmy. Wpadnij do nas na lunch, kolację lub wieczór z bliskimi. Natomiast w czwartki, piątki i soboty dołącz do nas na parkiecie i daj ponieść się energetyzującym przebojom latino.

Tapas, czyli symbol hiszpańskiej kultury jedzenia w Katowicach! Dlaczego warto spróbować ich w naszej restauracji?

Czytaj więcej

Jakie wino dobrać do dań serwowanych w naszej restauracji? Przedstawiamy kartę hiszpańskich trunków dostępnych w Katowicach!

Czytaj więcej

Wieczór z latynoskimi przebojami w centrum Katowic? W restauracji LaFirinda poznasz smaki gorącej Hiszpanii!

Czytaj więcej

Restauracje z ogródkiem Katowice

Czytaj więcej

Restauracja w centrum – Katowice

Czytaj więcej

Co to jest tapas bar?

Czytaj więcej

Jak jeść tapas?

Czytaj więcej

Restauracja z muzyką na żywo – Katowice

Czytaj więcej

Hiszpańskie tapas - Katowice

Czytaj więcej

Tapas - hiszpańskie przekąski

Czytaj więcej
EnglishPolskiEspañol
menucross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram