Visit our FacebookVisit our Instagram

Eventy

PIERWSZY PRAWDZIWY TAPAS W KATOWICACH!
EVENTY

Zorganizuj swoje spotkanie w Tapas LaFirinda!

Twój pomysł w połączeniu z naszą gościnnością to przepis na świetną imprezę!
Organizujemy:
- urodziny
- imprezy firmowe (wigilie i inne)
- spotkania biznesowe
- wieczory panieńskie i kawalerskie
- baby shower
- jubileusze i rocznice
- degustacje
- szkolenia i wiele innych!
WYNAJĘCIE LOKALU LUB CATERING

Co oferujemy?

Każde wydarzenie może mieć charakter imprezy zasiadanej, stojącej lub łączyć obie formuły. Możliwe jest również wynajęcie całego lokalu lub jego części w dni od poniedziałku do czwartku.
Jeśli organizujesz wydarzenie w biurze, domu lub innej lokalizacji, ale potrzebujesz doskonałego cateringu - jesteś we właściwym miejscu!
Setki zadowolonych gości zmotywowało nas do przygotowania oferty hiszpańskiego cateringu. Teraz możecie zaprosić nas do siebie, abyśmy zorganizowali Wam wyjątkowe spotkanie.
Szef kuchni Tapas LaFirinda Marcin Dąbrowski ze swoim zespołem, przygotuje dla Ciebie przekąski w formie finger food, jakich jeszcze nie widziałeś_aś (i nie jadłeś_aś!). 
Z chęcią pomożemy Ci w ułożeniu menu, które idealnie będzie pasowało do wydarzenia. Jesteśmy w stanie zapewnić oprawę zarówno kameralnych uroczystości firmowych, czy rodzinnych, jak i większych wydarzeń.
MASZ PYTANIA, CHCESZ ZORANIZOWAĆ SWOJE PRZYJĘCIE?

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie:
+48 505 784 582
Wyślij wiadomość:
manager@tapaslafirinda.com
EnglishPolskiEspañol
menucross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram