Visit our FacebookVisit our Instagram
5 października, 2022

Tapas bar - co to jest?

Tapas, drinki, tańce? Tapas bar LaFirinda w Katowicach to kumulacja tych przyjemności. Od dawna wiadomo, że taniec to najpiękniejszy język ciała. Leczy wszelkie troski, poprawia kondycję, pozwala wyrazić uczucia. Obawiasz się, że nie masz partnera? Nie szkodzi! Latino wspaniale tańczy się także solo.

W naszym Tapas barze na Dyrekcyjnej 9 w Katowicach weekendowe potańcówki to rytuał. W międzyczasie przegryzasz pyszne hiszpańskie przekąski (tapasy) i pijesz sangrię do woli. Dlaczego taniec stał się tak popularny? Dzięki niemu możemy wyrazić siebie, jest to odskocznia od codziennych trosk i problemów. Wzmacnia się nasza pewność siebie, panie na nowo odkrywają swoją kobiecość. Latino można opisać w trzech słowach: pasja, zmysłowość, ekspresja.

Organizowane przez nas regularnie spotkania taneczne to nie tylko sposób na rozrywkę. Taniec posiada wiele innych zalet:

  • Redukcja stresu – podczas ruchu dotleniamy swój organizm, ćwiczenia ruchowe inicjują produkcję endorfin, czujemy przypływ energii i siły umysłu.
  • Pozbycie się zbędnych kilogramów – podczas godziny tańca możemy spalić około 500 kalorii! To jak pojedyncze zajęcia na siłowni – warto! Zamiast nudnych sekwencji ćwiczeń, które zdają się trwać całą wieczność, przyjdź z przyjemnością na naszą imprezę, a nawet nie poczujesz, kiedy spędziłeś/aś taki miły wieczór w ruchu.
  • Lepsza koordynacja ruchów – latino stymuluje obie półkule. Coraz częściej skarżymy się na choroby cywilizacyjne, czas zacząć od profilaktyki.
  • Zapobiegamy schorzeniom układu krwionośnego, wzmacniamy mięśnie, szczególnie brzucha, nóg, ramion i pleców. Wyrzeźbiona sylwetka to marzenie wielu z nas. Dzięki latino można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Jakie są jeszcze inne powody, dla których warto tańczyć? Ta popularna forma ruchu daje nam możliwość zwiększenia świadomości ciała. Organizm staje się bardziej wydajny, wolniej się męczymy. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cierpią na przewlekłe zmęczenie. Co więcej, praktykowanie tańca powoduje, iż nasze ruchy są bardziej precyzyjne, całe ciało zyskuje na lepszej równowadze.

Żywiołowe piosenki latynoamerykańskie zachęcają do nowych znajomości. Nasi goście często opowiadają nam o nowych przyjaźniach jakie tutaj zawarli. Życie towarzyskie to bardzo ważna sfera i nie należy jej ignorować. Hormony szczęścia jakie produkowane są przy relacjach międzyludzkich potrafią mieć naprawdę zbawienny wpływ na nasze życie. Niektórzy obawiają się swoich umiejętności. Nie ma się czego bać. U nas każdy może spróbować swoich sił, inwencja twórcza jest wręcz wskazana!

Tapas LaFirinda to miejsce spotkań i biesiadowania, punkt pozytywnej energii oraz wspaniałego jedzenia. Soboty z salsą, bachatą i kizombą wyzwolą Cię i dadzą energię na nadchodzący tydzień. Zwykle startujemy około godziny 21. Zapraszamy!

Tapas, czyli symbol hiszpańskiej kultury jedzenia w Katowicach! Dlaczego warto spróbować ich w naszej restauracji?

Czytaj więcej

Jakie wino dobrać do dań serwowanych w naszej restauracji? Przedstawiamy kartę hiszpańskich trunków dostępnych w Katowicach!

Czytaj więcej

Wieczór z latynoskimi przebojami w centrum Katowic? W restauracji LaFirinda poznasz smaki gorącej Hiszpanii!

Czytaj więcej

Restauracje z ogródkiem Katowice

Czytaj więcej

Restauracja w centrum – Katowice

Czytaj więcej

Co to jest tapas bar?

Czytaj więcej

Jak jeść tapas?

Czytaj więcej

Restauracja z muzyką na żywo – Katowice

Czytaj więcej

Hiszpańskie tapas - Katowice

Czytaj więcej

Tapas - hiszpańskie przekąski

Czytaj więcej
EnglishPolskiEspañol
menucross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram